Cennik utylizacji tonerów

Interesuje Cię cennik utylizacji tonerów? W każdej firmie znajdują się drukarki, które zawierają tego typu części. Te z kolei po jakimś czasie się zużywają i trzeba się ich pozbyć. Wtedy najlepiej zamówić usługę utylizacji zużytych tonerów. Tylko ile to może kosztować? Kwota nie jest stała i zależy od wielu czynników.

Od czego zależy cena utylizacji tonerów?

Osoby, które dysponują hurtowymi ilościami zużytych tonerów z pewnością zastanawiają się, ile wynosi cena utylizacji tonerów. Trzeba wiedzieć, że nie dla każdego klienta będzie ona taka sama. Firmy najczęściej podchodzą indywidualnie do każdego klienta i proponują mu indywidualne wyceny. Na cennik utylizacji tonerów mają wpływ takie czynniki jak, między innymi:

  • ilość tonerów;
  • rodzaj tonerów;
  • lokalizacja/region;
  • zapotrzebowanie na tego typu odpady.

Nasza firma zajmuje się hurtową utylizacją zużytych tonerów od przedsiębiorców z wpisem do rejestru BDO. Najlepiej uzbierać ok. 100 kg tego typu odpadów, wtedy ma się zagwarantowaną niższą cenę oraz bezpośredni odbiór od klienta.

[CTA]

Utylizacja tonerów – cena

Chcesz zamówić utylizację tonerów? Cena z pewnością jest dla Ciebie kluczowa. Poniżej 100 kg cena utylizacji tonerów jest wyceniana na podstawie rodzaju tonera lub sprzętu. Cennik utylizacji tonerów przedstawia się następująco:

  • toner laserowy, atramentowy – ok. 2-3 zł/sztuka;
  • toner kartridż – 5-6 zł/sztuka;
  • toner tuba 8-9 zł/sztuka;
  • proszek 10-11/kg.

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę utylizacji zużytych tonerów, która uwzględni wszystkie Twoje indywidualne parametry, najlepiej zamówić u nas bezpłatną wycenę odpadu online. Wystarczy wypełnić formularz internetowy, a prośba trafi do naszego systemu, gdzie zostanie przetworzona. Możesz uzyskać szczegółowe informacje o cenie utylizacji tonerów nawet w 15 minut!

Utylizacja tonerów? Cenę poznasz z nami!

Author: Natalia AndrejukAbsolwentka filologii polskiej i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej pracy magisterskiej z administracji zgłębiała temat gospodarki obiegu zamkniętego i jego wpływu na polskie regulacje prawnoadministracyjne, co pozwoliło jej zdobyć cenne perspektywy na temat zrównoważonego zarządzania odpadami. W WasteMaster pracuje od 2022 roku, gdzie stale pogłębia swoją wiedzę na temat rynku odpadowego. W wolnym czasie lubi biegać, czytać oraz uczestniczyć w koncertach i festiwalach muzycznych.

Autor: Natalia Andrejuk

Absolwentka filologii polskiej i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej pracy magisterskiej z administracji zgłębiała temat gospodarki obiegu zamkniętego i jego wpływu na polskie regulacje prawnoadministracyjne, co pozwoliło jej zdobyć cenne perspektywy na temat zrównoważonego zarządzania odpadami. W WasteMaster pracuje od 2022 roku, gdzie stale pogłębia swoją wiedzę na temat rynku odpadowego. W wolnym czasie lubi biegać, czytać oraz uczestniczyć w koncertach i festiwalach muzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *